image1
04 серпня 2020
49-й КМКФ «Молодість» оголосив програму

4 серпня о 16:00 у FEDORIV HUB відбулась пресконференція 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», цього року він святкує 50-річний ювілей. На офіційній зустрічі з представниками преси організатори оголосили програму, систему абонементів  та спеціальні події.

Цьогоріч основними локаціями фестивалю стали кінотеатр «Жовтень», де буде розташований фестивальний центр з показами конкурсної та позаконкурсної програм, в тому числі українських прем'єр. У «Будинку кіно» пройде серія фестивальних показів, FEDORIV HUB — став майданчиком для проведення майстер-класів у межах «Майстерні талантів». Спеціально для проведення фестивалю сконструюють кінотеатр просто неба під Аркою Дружби народів, там пройде Церемонія відкриття та нагородження, покази фільмів дитячої програми «Molodist Teen Sсreen», українські прем'єри та спеціальні події.

Учасники пресконференції: 

Кінофестиваль «Молодість»

Андрій Халпахчі, художній керівник 

Ігор Шестопалов, програмний директор 

Богдан Жук, програмний координатор

Віктор Глонь, програмний координатор

Катерина Янюк, голова служби акредитації

Державне агентство України з питань кіно

Марина Кудерчук, голова 

1+1 медіа

Максим Кривицький, керівник «Телевізійного бізнесу», член правління 

Оператор державних лотерей МСЛ

Євген Власенко, віцепрезидент

Партнер фестивалю UkrStream

Юрко Іванишин, засновник компанії UkrStream 

Продакшн-студія Adje’

Нікіта Кукоба, виконавчий продюсер

Юрій Кузнєцов, режисер

pres

Перелік фільмів:

 

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС / INTERNATIONAL COMPETITION 

 Студентський конкурс / Student competition

Еллі / Elli, Вів'єн Гартманн / Vivien Hartmann, Німеччина / Germany, 2019, 29'

Душенька / The Little Soul, Барбара Рупік / Barbara Rupik, Польща / Poland, 2019, 9'

Обличчя / Faces, Адріен Лосте / Adrien Lhoste, Франція / France, 2019, 19'

Через дві години минуло десять хвилин / After Two Hours, Ten Minutes Had Passed, Штеффен Ґолдкамп / Steffen Goldkamp, Німеччина / Germany, 2019, 20'

Він любить мої очі / He Loves My Eyes, Енші Ріста / Enxhi Rista, Румунія / Romania, 2019, 23'

Дім, милий дім / Home Sweet Home, Анна Морозова / Anna Morozova, Україна / Ukraine, 2019, 15’

Адам / Adam, Шокі Лінь / Shoki Lin, Сінґапур / Singapore, 2019, 19'

Термінал / Terminal, Кім Алламанд / Kim Allamand, Швейцарія / Switzerland, 2019, 13'

Дрифт / Drifting, Ханьсун Бо / Hanxiong Bo, США / USA, 2019, 16'

Не плакати за обіднім столом / No Crying at the Dinner Table, Керол Нґуєн / Carol Nguyen, Канада / Canada, 2019, 15'

Сонячний пес / Sun Dog, Доріан Єсперс / Dorian Jespers, Бельгія, Росія / Belgium, Russia, 2020, 21'

Ми більше ніколи не заблукаємо разом / We’ll Never Get Lost Together Again, Євген Кошин / Eugene Koshin, Україна, Туреччина / Ukraine, Turkey, 2020, 35'

Малолітка / Babydyke, Тоне Оттілі Фредеріксен / Tone Ottilie Frederiksen, Данія / Denmark, 2019, 19'

Південна лихоманка / Austral Fever, Томас Вудрофф / Thomas Woodroffe, Чилі / Chile, 2019, 21'

Добраніч / Good Night, Ентоні Нті / Anthony Nti, Бельгія, Ґана / Belgium, Ghana, 2019, 20'

Без тіла / No Body, Гемін Ко / Haemin Ko, Велика Британія / UK, 2019, 4'

 

 Короткометражний конкурс / Short competition

Остання світлина батька / The Last Image of Father, Стефан Джорджевіч / Stefan Djordjević, Сербія, Словенія, Хорватія, Греція / Serbia, Slovenia, Croatia, Greece, 2019, 20'

Приватний сектор / Community Gardens, Вітаутас Каткус / Vytautas Katkus, Литва / Lithuania, 2019, 15'

Сцени з любовного життя / Scenes of a Love Life, Міґель Афонсо / Miguel Afonso, Португалія / Portugal, 2019, 13'

Пісня хмар / Song of Clouds, Анкіт Поудел / Ankit Poudel

Непал / Nepal, 2020, 15'

Супергерої без суперсили / Superheroes Without Superpowers, Беатріче Балдаччі / Beatrice Baldacci, Італія / Italy, 2019, 13'

Іспит / Exam, Соня К. Хадад / Sonia K. Hadad, Іран / Iran, 2019, 15'

У місяць кохання / In the Month of Love, Шашанк Валіа / Shashank Walia, Індія / India, 2019, 30'

Легкі гроші / Money Honey, Айзек Найтс-Вошборн / Isaac Knights-Washbourn, Нова Зеландія / New Zealand, 2020, 10'

Серед мигдалевих дерев / Among the Almond Trees, Марі Лєфлок / Marie Le Floc’h, Бельгія / Belgium, 2019, 21'

Одягнена в дощ / She Who Wears The Rain, Маріанн Метів'є / Marianne Métivier, Канада / Canada, 2019, 17'

Унікальна нагода / A Unique Opportunity, Жоель Курц / Joël Curtz, Франція, Бельгія / France, Belgium, 2020, 14'

Бульмастиф / Bullmastiff, Анастасія Буковська / Anastasiia Bukovska, Україна / Ukraine, 2020

Святковий день / Party Day, Софія Бост / Sofia Bost, Португалія / Portugal, 2019, 17'

Інстинкт / Drive, Педро Касавекк’я / Pedro Casavecchia, Франція / France, 2019, 7'

Чорне сонце / Black Sun, Арда Чільтепе / Arda Çiltepe, Туреччина, Німеччина / Turkey, Germany, 2019, 20'

Дівич-вечір Вард / Ward's Henna Party, Морад Мостафа / Morad Mostafa, Єгипет / Egypt, 2020, 23'

 

Повнометражний конкурс / Full-Length competition

Цілковито нормальна родина / A Perfectly Normal Family, Малу Рейманн / Malou Reymann, Данія / Denmark, 2020, 93'

Копач / Digger, Йоргіс Грігоракіс / Georgis Grigorakis, Греція, Франція / Greece, France, 2020, 101'

Особливі прикмети / Identifying Features, Фернанда Валадес / Fernanda Valadez, Мексика, Іспанія / Mexico, Spain, 2020, 97'

Біг дітей / Kids Run, Барбара Отт / Barbara Ott, Німеччина / Germany, 2020, 104'

Твій хід / Kuessipan, Міріам Верро / Myriam Verreault, Канада / Canada, 2019, 117'

Мій ранковий сміх / My Morning Laughter, Марко Джорджевіч / Marko Djordjevic, Сербія / Serbia, 2019, 94'

Охос-Неґрос / Ojos Negros, Марта Лайяна, Івет Кастело / Marta Lallana, Ivet Castelo, Іспанія / Spain, 2019, 67'

Парфенон / Parthenon, Мантас Кведаравічюс / Mantas Kvedaravicius, Литва, Україна, Франція / Lithuania, Ukraine, France, 2019, 119'

Пісня без назви / Song Without a Name, Меліна Леон / Melina León, Перу, Іспанія, США / Peru, Spain, USA, 2019, 97'

Смерть кіно та мого батька / The Death of Cinema and My Father Too, Дані Розенберґ / Dani Rosenberg, Ізраїль / Israel, 2020, 100'

Смак фо / The Taste of Pho, Маріко Бобрік / Mariko Bobrik, Польща, Німеччина / Poland, Germany, 2019, 84'

Двоє / Two of Us, Філіппо Менеґетті / Filippo Meneghetti, Франція, Люксембург, Бельгія / France, Luxembourg, Belgium, 2019, 95'

Teen Screen

Щ – це щастя / H Is for Happiness, Джон Шиді / John Sheedy, Австралія / Australia, 2019, 103'

Оскар і Ліллі: Там, де нас ніхто не знає / Oskar & Lilli. Where No One Know Us, Араш Т. Ріагі / Arash T. Riahi, Австрія / Austria, 2020, 102'

Опалені сонцем / Sunburned, Кароліна Гельсґард / Carolina Hellsgård, Німеччина, Нідерланди, Польща / Germany, Netherlands, Poland / 2019, 94'

Суне – друг нареченого / Sune – Best Man, Йон Гольмберґ / Jon Holmberg, Швеція / Sweden, 2019, 88'

Клуб потворних дітей / The Club of Ugly Children, Йонатан Елберс / Jonathan Elbers, Нідерланди / Netherlands, 2019, 90'

Вовки / The Wolves, Семюел Кіші Леопо / Samuel Kishi Leopo, Мексика, США / Mexico, USA, 2019, 95'

Малюк Санґ’є / Young Sangye, Ґодун Чжан / Guodong Zhang, Китай / China, 2019, 87'

 

КОНКУРС / COMPETITION

Сонячний зайчик / Sunny Bunny

Цілковито нормальна родина / A Perfectly Normal Family, Малу Рейманн / Malou Reymann, Данія / Denmark, 2020, 93'

Суховій / Dry Wind, Даніел Ноласку / Daniel Nolasco, Бразилія / Brazil, 2020, 110'

Ношу тебе з собою / I Carry You With Me, Гайді Юінґ / Heidi Ewing, Мексика, США / Mexico, USA, 2020, 111’

Лінґва франка / Lingua Franca, Ізабель Сандовал / Isabel Sandoval, США, Філіппіни / USA, Philippines, 2019, 95'

Моффі / Moffie, Олівер Германус / Oliver Hermanus, ПАР, Велика Британія / South Africa, UK, 2019, 103'

Без образ / No Hard Feelings, Фараз Шаріат / Faraz Shariat, Німеччина / Germany, 2020, 89'

Психозія / Psychosia, Марі Ґрато Соренсен / Marie Grahtø Sørensen, Данія, Фінляндія / Denmark, Finland, 2019, 87'

Ріалто / Rialto, Пітер Макі Бернз / Peter Mackie Burns, Ірландія, Велика Британія / Ireland, UK, 2019, 90'

Свята Френсіс / Saint Frances, Алекс Томпсон / Alex Thompson, США / USA, 2019, 98'

Друга зірка праворуч / Second Star on the Right, Рут Кауделі / Ruth Caudeli, Колумбія / Colombia, 2019, 82'

Адвокат / The Lawyer, Ромас Забараускас / Romas Zabarauskas, Литва / Lithuania, 2020, 97'

Поцілунок у сутінках / Twilight's Kiss, Рей Йенґ / Ray Yeung, Гонконґ / Hong Kong, 2019, 92'

Двоє / Two of Us, Філіппо Менеґетті / Filippo Meneghetti, Франція, Люксембург, Бельгія / France, Luxembourg, Belgium, 2019, 95'

 

Позаконкурсна програма / Non-Competition Program

Якби це була любов / If It Were Love, Патрік Чіга / Patric Chiha, Франція / France, 2020, 82'

Дівчинка / Little Girl, Себастьєн Ліфшиц / Sebastien Lifshitz, Франція / France, 2020, 85'

Ви пишаєтеся? / Are You Proud?, Ешлі Джойнер / Ashley Joiner, Велика Британія / UK, 2018, 95'

Святі Кіко / Kiko's Saints, Мануель Марм'є / Manuel Marmier, Франція / France, 2019, 26'

Пропозиція / A Proposal, Джерландо Інфузо / Gerlando Infuso, Бельгія / Belgium, 2018, 15'

Фонограма. Репетиція прощання / Playback, Аґустіна Комеді / Agustina Comedi, Аргентина / Argentina, 2019, 14'

Відстань між нами та небом / The Distance Between Us and the Sky, Васіліс Кекатос / Vasilis Kekatos, Греція, Франція / Greece, France, 2019, 9'

Бенгальські вогні / Sparkling Candles, Танасіс Неофотістос / Thanasis Neofotistos, Греція / Greece, 2019, 10'

 

Nordic Lights 

Мій світ у твоєму / My World in Yours, Дженіфер Мальмквіст / Jenifer Malmqvist, Швеція / Sweden, 2019, 29'

Бахус / Bacchus, Рікке Планета / Rikke Planeta, Данія / Denmark, 2018, 6'

Зв'язані / Entangled, Юхо Реінікаінен / Juho Reinikainen, Фінляндія / Finland, 2018, 5'

Зламай мене / Break Me, Іраш Асанті / Irasj Asanti, Норвегія / Norway, 2018, 15'

Амфі / Amfi, Матіас Брое / Mathias Broe, Данія / Denmark, 2018, 30'

 

 

ПОЗАКОНКУРСНА ПРОГРАМА / NON-COMPETITION PROGRAM

Українські прем’єри / Ukrainian premieres

В. Сильвестров / V. Silvestrov, Сергій Буковський / Serhiy Bukovsky, Україна / Ukraine, 2020, 143'

Поїзд: Київ-Війна / Train: Kyiv-War, Корній Грицюк / Korniy Hrytsiuk, Україна / Ukraine, 2020, 71'

Життя поза резюме / Life Outside CV, Сашко Протяг / Sashko Protyah, Україна / Ukraine, 2019, 42'

Передчуття / Forebodings, Вячеслав Криштофович / Viacheslav Kryshtofovych, Україна / Ukraine, 2019, 90'

Херсонщина на Вулкані / Wasteland Tour, Владислав Васильченко, Роман Бондарчук / Vladyslav Vasylchenko, Roman Bondarchuk, Україна / Ukraine, 2019, 44'

Зарваниця / New Jerusalem, Ярема Малащук, Роман Хімей / Yarema Malashchuk, Roman Himey, Україна / Ukraine, 2020, 77'

Хлопець війни / Boy of War, Сіпріен Клемон-Дельмас, Ігор Косенко / Cyprien Clément-Delmas, Igor Kosenko, Німеччина, Чехія, Україна / Germany, Czech Republic, Ukraine, 2018, 79'

Ми є. Ми поруч / We Are Here. We Are Close, Роман Балаян / Roman Balayan, Україна / Ukraineб 2020б 90'

Ваш Василь / Your Vasyl, Олександр Авшаров, Світлана Рудюк / Oleksandr Avsharov, Svitlana Rudiuk, Україна / Ukraine, 2019, 60'

Вусатий фанк / Mustache Funk, Олександр Ковш / Oleksandr Kovsh, Україна / Ukraine, 2019

 

Дивись українське! / Watch Ukrainian!

Об'єктивно / Objectively, Віктор Придувалов / Viktor Pryduvalov, Україна / Ukraine, 2019, 19'

Домовина / The Coffin, Кадім Тарасов / Kadim Tarasov, Україна / Ukraine, 2019, 8'

Шнурочки / Shoelaces, Юлія Тамтура / Yuliia Tamtura, Україна / Ukraine, 2019, 6'

Перекур / A Smoke Break, Михайло Іллєнко / Mykhailo Illienko, Україна / Ukraine, 2019, 4'

Адамівна / Adamivna, Олександр Биков / Oleksandr Bykov, Україна / Ukraine, 2019, 14'

Дзвінок / The Call, Кадім Тарасов / Kadim Tarasov, Україна / Ukraine, 2019, 7'

Монстр. За мить до вічності / The Monster. One Moment Before the Eternity, Кадім Тарасов / Kadim Tarasov, Україна / Ukraine, 2019, 18'

Підвішена кава / Suspended Coffee, Оксана Тараненко / Oksana Taranenko, Україна / Ukraine, 2019, 6'

 

 Фестиваль фестивалів / Festival of Festivals

Віталіна Варела / Vitalina Varela, Педру Кошта / Pedro Costa, Португалія / Portugal, 2019, 124'

Погані казки / Bad Tales, Даміано Д’Інноченцо, Фабіо Д’Інноченцо / Damiano D'Innocenzo, Fabio D'Innocenzo, Італія, Швейцарія / Italy, Switzerland, 2020, 98'

Батько / Father, Срджан Ґолубовіч / Srdan Golubović, Сербія, Франція, Німеччина, Хорватія, Словенія, Боснія та Герцеговина / Serbia, France, Germany, Croatia, Slovenia, Bosnia and Herzegovina, 2020, 120'

Жінка, яка втекла / The Woman Who Ran, Хон Сан-су / Hong Sang-soo, Південна Корея / South Korea, 2019, 77'

Повітряна кулька / Balloon, Пема Цеден / Pema Tseden, Китай / China, 2019, 102'

Лара / Lara, Ян-Оле Ґерштер / Jan-Ole Gerster, Німеччина / Germany, 2019, 98'

Батько / The Father, Крістіна Ґрозева, Петар Вилчанов / Kristina Grozeva, Petar Valchanov, Болгарія, Греція / Bulgaria, Greece, 2019, 87'

Угамований / Pacified, Пекстон Вінтерс / Paxton Winters, Бразилія, США / Brazil, USA, 2019, 100'

Наші матері / Our Mothers, Сесар Діас / Cesar Diaz, Бельгія, Франція, Ґватемала / Belgium, France, Guatemala, 2019, 78'

І прийде вогонь / Fire Will Come, Олівер Лаше / Oliver Laxe, Іспанія, Франція, Люксембург / Spain, France, Luxembourg, 2019, 85'

Патрик / Patrick, Тім Мілантс / Tim Mielants, Бельгія, Нідерланди / Belgium, Netherlands, 2019, 97'

 

 Скандинавська панорама / Scandinavian Panorama

Провінція / The County, Ґрімур Гаконарсон / Grimur Hakonarson, Ісландія, Данія, Німеччина, Франція / Iceland, Denmark, Germany, France, 2019, 92'

Луна / Echo, Рунар Рунарссон / Runar Runarsson, Ісландія, Франція, Швейцарія / Iceland, France, Switzerland, 2019, 79'

Обережно, діти / Beware of Children, Даґ Йоган Гауґеруд / Dag Johan Haugerud, Норвегія, Швеція / Norway, Sweden, 2019, 157'

Дядько / Uncle, Фрелле Петерсен / Frelle Petersen, Данія / Denmark, 2019, 105'

Чартер / Charter, Аманда Кернелл / Amanda Kernell, Швеція, Данія, Норвегія / Sweden, Denmark, Norway, 2020, 94'

Біжи, Ує, біжи / Run Uje Run, Генрік Шифферт / Henrik Schyffert, Швеція / Sweden, 2020, 78'

Плоть і кров / Wildland, Жанетт Нурдаль / Jeanette Nordahl, Данія / Denmark, 2020, 89'

Психостерво / Psychobitch, Мартін Лунд / Martin Lund, Норвегія / Norway, 2019, 109'

Гелена / Helene, Антті Йокінен / Antti Jokinen, Фінляндія, Естонія / Finland, Estonia, 2020, 122'

Людські ігри / Games People Play, Єнні Тойвоніємі / Jenni Toivoniemi, Фінляндія / Finland, 2019, 117'

 

 Швейцарський акцент / Swiss Accent

За горизонтом / Beyond the Horizon, Дельфін Леерісі / Delphine Lehericey, Швейцарія, Бельгія / Switzerland, Belgium, 2019, 92'

Кохай мене ніжно / Love Me Tender, Клаудія Рейніке / Klaudia Reynicke, Швейцарія / Switzerland, 2019, 83'

Мадам / Madame, Cтефан Рітгаузер / Stephane Riethauser, Швейцарія / Switzerland, 2019, 93'

Батьки / Parents, Ерік Берґкраут, Рут Швайкерт / Eric Bergkraut, Ruth Schweikert, Швейцарія / Switzerland, 2019, 96'

Кінець світу / The End of the World, Базіл да Кунья / Basil da Cunha, Швейцарія / Switzerland, 2019, 107'

 

Students Swiss Shorts / Короткометражні метри швейцарських студентів

Усі коти сірі у темряві / All Cats Are Grey in the Dark, Лассе Ліндер / Lasse Linder, Швейцарія / Switzerland, 2019, 18'

Блок Б / Block B, Нора Лонґатті / Nora Longatti, Швейцарія / Switzerland, 2019, 11'

Ще працює / Still Working, Джульєтта Корбель / Julietta Korbel, Швейцарія / Switzerland, 2019, 17'

22:47 Маршрут 34 / 22:47 Line 34, Міхаель Каррер / Michael Karrer, Швейцарія / Switzerland, 2019, 10'

Мовчазна буря / Silent Storm, Анаїс Муґ / Anaïs Moog, Швейцарія / Switzerland, 2019, 13'

Самотня орбіта / The Lonely Orbit, Фредерік Сіґель, Бенжамін Морар / Frederic Siegel, Benjamin Morard, Швейцарія / Switzerland, 2019, 10'

Людина з пірсу / The Pier Man, Лоїк Обі / Loïc Hobi / Швейцарія, Франція / Switzerland, France, 2019, 21'

Другий фронт. Історії ЛҐБТ-військових / The Second Front. Stories of LGBT Soldiers

L – Настя / L – Nastya, Максим Наконечний / Maksym Nakonechnyi, Україна / Ukraine, 2020, 3'

G – Нік / G – Nick, Максим Наконечний / Maksym Nakonechnyi, Україна / Ukraine, 2020, 4'

B – Яра / B – Yara, Максим Наконечний / Maksym Nakonechnyi, Україна / Ukraine, 2020, 5'

T – Себ / T – Seb, Максим Наконечний / Maksym Nakonechnyi, Україна / Ukraine, 2020, 4'

 

Опівнічний сеанс / Midnight Special

Друг / Amigo, Оскар Мартін / Oscar Martín, Іспанія / Spain, 2019, 83'

Котячий корм / Cat Sticks, Ронні Сен / Ronny Sen, Індія / India, 2019, 94'

Смажений Баррі / Fried Barry, Раян Крюґер / Ryan Kruger, ПАР / South Africa, 2020, 105'

Інстинкт / Instinct, Галіна Рейн / Halina Reijn, Нідерланди / Netherlands, 2019, 108'

Ісус вказує тобі дорогу до шосе / Jesus Shows You the Way to the Highway, Міґель Янсо / Miguel Llansó, Іспанія, Естонія, Ефіопія, Латвія, Румунія / Spain, Estonia, Ethiopia, Latvia, Romania, 2019, 82'

Моє серце не битиметься, якщо ти не накажеш / My Heart Can't Beat Unless You Tell It To, Джонатан Куартас / Jonathan Cuartas, США / USA, 2020, 89'

У розшуку / Watch List, Бен Рехі / Ben Rekhi, Філіппіни, США, Канада / Philippines, USA, Canada, 2019, 94'

Чужинець / The Intruder, Наталія Мета / Natalia Meta, Аргентина, Мексика / Argentina, Mexico, 2020, 90'

 

Валі Експорт / VALIE EXPORT

Невидимі супротивники / Invisible Adversaries, Валі Експорт / Valie Export, Австрія / Austria, 1977, 110'

Практика кохання / The Practice of Love, Валі Експорт / Valie Export, Австрія / Austria, 1985, 90'

Автопортрет із головою / Self-Portrait with Head, Валі Експорт / Valie Export, Австрія / Austria, 1967, 4'

Кіно дотику / Tap and Touch Cinema, Валі Експорт / Valie Export, Австрія / Austria, 1968, 2'

Текст дихання: любовний вірш / Breath Text: Love Poem, Валі Експорт / Valie Export, Австрія / Austria, 1973, 2'

Бачити простір, чути простір / Space Seeing – Space Hearing, Валі Експорт / Valie Export, Австрія / Austria, 1974, 6'

Гіпербулія / Hyperbulie, Валі Експорт / Valie Export, Австрія / Austria, 1973, 7'

Дельта. П’єса / Delta. A Piece, Валі Експорт / Valie Export, Австрія / Austria, 1977, 18'

голос як перформанс, дія і тіло / the voice as performance, act and body, Валі Експорт / Valie Export, Австрія / Austria, 2007, 11'

…Далекі…Далекі… / ...Remote...Remote…, Валі Експорт / Valie Export, Австрія / Austria, 1973, 10'

Чоловік, жінка і тварина / Man & Woman & Animal, Валі Експорт / Valie Export, Австрія / Austria, 1973, 8'

Прилеглі дислокації / Adjunct Dislocations, Валі Експорт / Valie Export, Австрія / Austria, 1973, 10'

я гортаю зображення свого голосу в голові / i turn over the pictures of my voice in my head, Валі Експорт / Valie Export, Австрія / Austria, 2009, 12'

Ідеальна пара, або Жага, яка змінює шкіру / Lust, Валі Експорт / Valie Export, Австрія / Austria, 1986, 12'

Перервана смуга / Interrupted Line, Валі Експорт / Valie Export, Австрія / Austria, 1972, 9'

Синтагма / Syntagma, Валі Експорт / Valie Export, Австрія / Austria, 1983, 18'

 

FORMA

Посеред лабіринту / In the Middle of the Labyrinth, Саломон Перес / Salomón Pérez, Перу / Peru, 2019, 65'

Шум / Murmur, Гізер Янґ / Heather Young, Канада / Canada, 2019, 84'

Пропозиція / Offering, Хуан Монако Каньї / Juan Mónaco Cagni, Аргентина / Argentina, 2020, 65'

Персефона / Persephone, Костас Атоусакіс / Costas Athousakis, Греція / Greece, 2019, 88'

Халепа з природою / The Trouble with Nature, Іллум Якобі / Illum Jacobi, Данія, Франція / Denmark, France, 2020, 95'

Двадцяте століття / The Twentieth Century, Метью Ренкін / Matthew Rankin, Канада / Canada, 2019, 90'

Великі літери / Uppercase Print, Раду Жуде / Radu Jude, Румунія / Romania, 2020, 128'

Кладовище / Cemetery, Карлос Касас / Carlos Casas, Франція, Велика Британія, Польща, Узбекистан / France, United Kingdom, Poland, Uzbekistan, 2019, 85'

 

 

Метри / Maitres

Бріжит / Brigitte, Лінн Ремсі / Lynne Ramsay, Велика Британія / UK, 2019, 30'

Ніщо / Nimic, Йоргос Лантімос / Yorgos Lanthimos, Німеччина, Велика Британія, США / Germany, UK, USA, 2019, 12'

Падіння / The Fall, Джонатан Ґлейзер / Jonathan Glazer, Велика Британія / UK, 2019, 7'

Неймовірна дівчина / The Staggering Girl, Лука Ґваданьїно / Luca Guadagnino, Італія / Italy, 2019, 37'

 

Молодість. Короткий інсайт / Molodist. Short Insight

Анімаційні фільми / Animation films 

Донька / Daughter, Дар’я Кащеєва / Daria Kashcheeva, Чехія / Czech Republic, 2019, 15'

Нумінозність / Numinosum, Сержіу Неґулічі / Sergiu Negulici, Румунія / Romania, 2019, 16'

Повітряний змій, The Kite, Мартін Сматана / Martin Smatana, Чехія, Словаччина, Польща / Czech Republic, Slovakia, Poland, 2019, 13'

Шерґар / Shergar, Кора Маккенна / Cora McKenna, Данія / Denmark, 2020, 7'

Таке гарне місто / Such a Beautiful Town, Марта Кох / Marta Koch, Польща / Poland, 2019, 8'

Дощ / Rain, Пйотр Мільчарек / Piotr Milczarek, Польща / Poland, 2019, 5'

Пурпуровий хлопчик / Purpleboy, Александра Сікейра / Alexandre Siqueira, Португалія, Франція, Бельгія / Portugal, France, Belgium, 2019, 12'

Зараз я є / Right Now, I Am, Сієра Керр / Ciara Kerr, Велика Британія / UK, 2020, 4'

Борія / Boriya, Сон А Мінь / Sung Ah Min, Франція / France, 2019, 16'

 

Молодість. Короткий інсайт / Molodist. Short Insight

Документальні фільми / Documentary films 

Чорна лагуна / Black Lagoon, Феліпе Еспарса Перес / Felipe Esparza Pérez, Перу / Peru, 2020, 34'

Ми ще поговоримо / We Will Talk Again, Матеуш Булава / Mateusz Buława, Польща / Poland, 2019

21'

Заради тебе / For Your Sake, Ронья Гемм / Ronja Hemm, Німеччина / Germany, 2019, 38'

Тато / Baba, Сара Блок, Ліза Конно / Sarah Blok, Lisa Konno, Нідерланди / Netherlands, 2020, 14'

 

Молодість. Короткий інсайт / Molodist. Short Insight

Експерементальні фільми / Experimental films 

Історія революції / History of the Revolution, Максім Мартіно / Maxime Martinot, Франція / France, 2019, 30'

Зима в тропіках / Winter in the Rainforest, Ану-Лаура Туттельберґ / Anu-Laura Tuttelberg, Естонія, Литва, Мексика / Estonia, Lithuania, Mexico, 2019, 8'

Незбагненна субстанція / Unexplainable Substance, Максим Коцький / Maksym Kotskyi, Україна / Ukraine, 2019, 5'

Лихі пригоди Кам’яної Леді / The Marvelous Misadventures of the Stone Lady, Ґабріель Абрантес / Gabriel Abrantes / Франція, Португалія / France, Portugal, 2019, 20'

Середньостатистичне щастя / Average Happiness, Майя Ґеріґ / Maja Gehrig, Швейцарія / Switzerland, 2019, 7'

Скролінг на самоті / Divided We Scroll, Клаас Дірсманн / Klaas Diersmann, Велика Британія / UK, 2019, 5'

Двоє на пляжі / Two Bodies on a Beach, Анна Паавілайнен / Anna Paavilainen, Фінляндія / Finland, 2019, 20'

 

 Молодість. Знову до школи / Molodist. Back to School

Червоний і синій у рівних пропорціях / Equally Red and Blue, Джорджіана Молдовеану / Georgiana Moldoveanu, Румунія / Romania, 2018, 21'

Сильвія / Silvia, Кодрін Васілє / Codrin Vasile, Румунія / Romania, 2019, 15'

Водорості / Algae, Альма Бухаджіар / Alma Buhagiar, Румунія / Romania, 2019, 13'

Чудовисько / Monster, Лаура Поп / Laura Pop, Румунія / Romania, 2018, 4'

Безлад у квартирі 14 / A Mess at Apartment 14, Раду Барбу / Radu Barbu, Румунія / Romania, 2019, 15'

Паралельні світи / Parallel Worlds, Андрей Таче-Кодреану / Andrei Tache Codreanu, Румунія / Romania, 2019, 14'

Ніч у «Токорікі» / A Night In Tokoriki, Роксана Строе / Roxana Stroe, Румунія / Romania, 2016, 18'

Двоголовий дракон / The Dragon With Two Heads, Парі Канн / Páris Cannes, Бельгія / Belgium, 2019, 21'

Машинаріум / Machinarium, Томас Ліката / Thomas Licata, Бельгія / Belgium, 2019, 17'

Позолота / Gold Plated, Хлое Леоніль / Chloé Léonil, Бельгія / Belgium, 2019, 25'

Ісмаель / Ismael, Жозефін Жуанне / Joséphine Jouannais, Бельгія / Belgium, 2019, 14'

Це не валіза / This Is Not a Suitcase, Лу Дю Понтавіче / Lou du Pontavice, Бельгія / Belgium, 2019, 14'

 

Століття / Century

Ночі Кабірії / Nights of Cabiria, Федеріко Фелліні / Federico Fellini, Італія / Italy, 1957, 118'

Чудова сімка / The Magnificent Seven, Джон Стерджес / John Sturges, США / USA, 1960 / 128'

Літня казка / A Summer's Tale, Ерік Ромер / Eric Rohmer, Франція / France, 1996, 113'

Сім самураїв / Seven Samurai, Акіра Куросава / Akira Kurosawa, Японія / Japan, 1954, 207'

Фройд: Таємна пристасть / Freud, Джон Г'юстон / John Huston, США / USA, 1962, 140'

Жайворонки на нитці / Larks on a Thread, Іржи Менцель / Jirí Menzel, Чехословаччина / Czechoslovakia, 1969, 96'

Спеціальні події / Special Events

Вілкокс / Wilcox, Дені Коте / Denis Côté, Канада / Canada, 2019, 66'

Це все міняє / This Changes Everything, Том Донаг'ю / Tom Donahue, США / USA, 2018, 96'

Мене звуть клітор / My Name is Clitoris, Ліза Бійюар-Моне, Дафне Лєблон / Lisa Billuart-Monet, Daphné Leblond, Бельгія / Belgium, 2019, 88'

Підбурювання / Incitement, Ярон Зільберман / Yaron Zilberman, Ізраїль / Israel, 2019, 123'

Птахи (або як ними бути) / Birds (Or How to Be One), Бабіс Макрідіс / Babis Makridis, Греція / Greece, 2020, 81'

Ніштяк, чуваче / Feels Good Man, Артур Джонс / Arthur Jones, США / USA, 2020, 92'

Фелліні з духів / Fellini of the Spirits, Ансельма Деллоліо / Anselma Dell'Olio, Італія / Italy, 2020, 90'

Останні та перші люди / Last and First Men, Йоган Йоганнссон / Jóhann Jóhannsson, Ісландія / Iceland, 2017, 70'

Дорослі в кімнаті / Adults in the Room, Коста-Ґаврас / Costa-Gavras, Франція, Греція / France, Greece, 2019, 124'

Юна Жульєт / Jeune Juliette, Анн Емон / Anne Émond, Канада / Canada, 2019, 92'

Води Бугу / The Waters of the Bug River, Марк Саньоль / Marc Sagnol, Франція, Німеччина / France, Germany, 2020, 92'

Uferfrauen: Лесбійське життя і кохання в НДР / Uferfrauen – Lesbian Life and Love in the GDR, Барбара Валльбраун / Barbara Wallbraun, Німеччина / Germany, 2019, 117'

Богоматір Нілу / Our Lady of the Nile, Атік Рагімі / Atiq Rahimi, Франція, Бельгія, Руанда / France, Belgium, Rwanda, 2019, 93'

Бунтарка / Papicha, Мунія Меддур / Mounia Meddour, Франція, Алжир, Бельгія, Катар / France, Algeria, Belgium, Qatar, 2019, 106'

Чому метелики летять на світло? / Why Moths Fly to the Light?, Заур Джафаров / Zaur Dzhafarov, Франція, Україна / France, Ukraine, 2020, 62'

Хай сніжить / Let It Snow, Станіслав Капралов / Stanislav Kapralov, США, Україна, Іспанія / USA, Ukraine, Spain, 2020, 85'

Чорний ведмідь / Black Bear, Лоуренс Майкл Левін / Lawrence Michael Levine, США / USA, 2020, 104'

Дім, милий дім / Home Sweet Home, Анна Морозова / Anna Morozova, Україна / Ukraine, 2019, 15’

 

Міражі свободи. Українське експериментальне кіно 1960-80-х років 

БЛОК 1. ФІЗИКИ

Міраж, група студентів Харківського політехнічного інституту під керівництвом Аркадія Фаустова, 1984, 4'

КВК, група студентів Харківського політехнічного інституту під керівництвом Аркадія Фаустова, 1965, 9'

Показуйте, нам цікаво, група студентів Харківського політехнічного інституту під керівництвом Аркадія Фаустова; 10'.

Новий маршрут, група студентів Харківського політехнічного інституту під керівництвом Аркадія Фаустова; 2'

Асфальтронік, УПВ АРТ ГРУП і Вячеслав Бугаєвський, 1967/2001, 4'

Правда крупним планом, Володимир Гончаров, 1988,  9' 

Мозаїка, Володимир Врублевський, 1989, 7'

Страсті Мордасті, Володимир Гончаров, Валерій Конопльов, Вадим Тюряєв, Олександр Бубнов, 1991, 9' 

Без назви, Микола Перетятко, 1990, 8'

Путівка в Югославію, Андрій Тузяк, Олег Качмар, 1987'

БЛОК 2. ЛІРИКИ

Та, що входить у море, Леонід Осика, 1965,  16'

Київський етюд,  Едуард Тимлін, 1966, 9'

Злодій, Роман Балаян, 1969,  11'

Приготуватися ваш вихід, Ігор Мінаєв, 1975, 11'

Водозабір, 1987, Ада Квірая; 16'

Кінець канікул, Сергій Лисенко, 1985,  29'

Cookies

Наш веб-сайт використовує cookies для того, щоб зробити перегляд сайту кращим для Вас. Користуючись нашим сайтом Ви погоджуетесь на використання cookies.

Прийняти