06 травня 2019

«Молодість» оголосила учасників Міжнародного та Національного конкурсів

«Молодість» оголосила повний список фільмів та режисерів, що змагатимуться за грошовий приз цього року

До старту головної кіноподії Києва залишилося менше трьох тижнів. У рамках 48-го кінофестивалю «Молодість» – фільми з найпрестижніших світових кінофестивалів, дитяча програма, українські прем'єри, майстер-класи, пітчинг, виставки і, найголовніше, – визначення найкращих серед учасників Міжнародного та Національного конкурсів.

Міжнародна конкурсна програма включає у себе конкурс повнометражних дебютних фільмів, а також короткометражних та студентських стрічок. Загалом до програми увійшло більше 40-ка фільмів.

До переліку фільмів Національного конкурсу увійшло 24 картини (раніше фестиваль оголосив 10 фільмів конкурсу). Серед них – колишні номінанти та лауреати «Молодості», стрічка-учасник короткометражного конкурсу Каннського кінофестивалю («Анна», вироблена у копродукції України, Ізраїлю та Великої Британії), лауреат Золотої Дзиґи «Mia Donna» Павла Острікова і найкраща короткометражна робота 9-го ОМКФ  – «В радості, і тільки в радості» Марини Рощиної.

Переможець отримує 10 000 доларів США і статуетку «Скіфський олень» за найкращий фільм Міжнародного конкурсу. Традиційно спонсором Ґран-прі та офіційним партнером кінофестивалю є лотерея «Лото-Забава» від оператора державних лотерей «М.С.Л.».

Автори накращого короткометражного, студентського та повнометражного фільмів отримають «Скіфського Оленя» і грошову винагороду у розмірі 2 000 доларів США. Лауреат Національого конкурсу «Молодості» окрім нагороди отримає 50 000 гривень.

Нагадуємо, 48-й КМКФ «Молодість» триватиме з 25 травня по 2 червня.

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС / INTERNATIONAL COMPETITION

Повнометражний конкурс / Full-Length competition

  • Її робота / Her Job, Нікос Лабо / Nikos Labôt, Греція, Франція, Сербія / Greece, France, Serbia, 2018
  • Ніна / Nina, Маріа Вінтер Олсен / Maria Winther Olsen, Данія, Фарерські острови / Denmark, Faroe Islands, 2018
  • Маленький товариш / Little Comrade, Моніка Сімец / Moonika Siimets, Естонія / Estonia, 2018
  • Наступного дня як мене не стане / The Day After I'm Gone, Німрод Ельдар / Nimrod Eldar, Ізраїль, Франція / Israel, France, 2019
  • Руйнівниця системи / System Crasher, Нора Фіншайт / Nora Fingscheidt, Німеччина / Germany, 2019
  • Дикий / Savage, Камій Відаль-Наке / Camille Vidal-Naquet, Франція / France, 2018
  • Колібрі / House of Hummingbird, Кім Бо-Ра / Kim Bo-ra, Південна Корея /Republic of Korea, 2018
  • Подорож до материної кімнати / Journey to a Mother's Room, Селія Ріко Клавельїно / Celia Rico Clavellino, Іспанія / Spain, 2018
  • Сусіди / Neighbors, Ґіґіша Абашидзе / Gigisha Abashidze, Грузія / Georgia, 2018
  • Julia Blue / Julia Blue,  Роксі Топорович / Roxy Toporowych, США, Україна / USA, Ukraine, 2018
  • За що нам усе це? / What Have We Done to Deserve This?, Ева Шпрайцгофер / Eva Spreitzhofer, Австрія / Austria, 2018
  • Ґрета / Greta, Арманду Праса / Armando Praça, Бразилія / Brazil, 2019

 

 Студентський конкурс / Student competition

  • Так і на землі / As It Is on Earth, П’єр Лоренцо Пізано / Pier Lorenzo Pisano, Італія / Italy, 2018, 13'
  • Юпітер! / Jupiter!, Карлос Абаскаль Пейро / Carlos Abascal Peiró, Франція / France, 2018, 28'
  • Біль мій / Pain is Mine, Фаршид Ахлаґі / Farshid Akhlaghi, Австралія / Australia, 2018, 13'
  • Прованс / Provence, Като де Бук / Kato De Boeck, Бельгія / Belgium, 2018, 22'
  • Святий Міґель / San Miguel, Кріс Ґріс / Cris Gris, США, Мексика / USA, Mexico, 2018, 18'
  • Гумовий дельфін / Rubber Dolphin, Орі Аарон / Ori Aharon, Ізраїль / Israel, 2018, 28'
  • Сестри Хараріху / The Jarariju Sisters, Хорхе Кадена / Jorge Cadena, Швейцарія / Switzerland, 2018, 21'
  • Цукор і сіль / Sugar and Salt, Адам Мартінек / Adam Martinec, Чехія / Czech Republic, 2018, 19'
  • Сірий бетон. Абстракція / Concrete Grey Abstract, Енріке Ґрізі / Henrique Grise, Бразилія / Brasil, 2018, 11'
  • Хлопець освідчується дівчині на горі / Guy Proposes to His Girlfriend on a Mountain, Бернгард Венґер / Bernhard Wenger, Австрія, Німеччина / Austria, Germany, 2019, 13'
  • Як запустити повітряного змія? / How to Fly a Kite?, Лоранд Ґабор / Loránd Gábor, Румунія / Romania, 2018, 27'
  • Літо електричного лева / The Summer of the Electric Lion, Дієґо Сепеде / Diego Céspedes, Чилі / Chile, 2018,  22'
  • Збиті на дорозі / Roadkill, Лєшек Мозґа / Leszek Mozga, Велика Британія / UK, 2019, 9'
  • Людина з фотоапаратом / Man with a Photo Camera, Віталій Кікоть / Vitalii Kikot, Україна / Ukraine, 2019, 40’
  • Квадратура круга / Squaring The Circle, Кароліна Спехт / Karolina Specht, Польща / Poland, 2018, 5'

Короткометражний конкурс / Short competition                                                                                    

  • Безумовна любов / Unconditional Love, Рафаль Лисак / Rafał Łysak, Польща / Poland, 2018, 40'
  • У полум'ї / Catching Fire, Мікаель Суає / Michaël Soyez, Франція / France, 2019, 26'
  • Місія “Прогулянка Джейн” / Operation Jane Walk, Робін Кленґель, Леонард Мюллнер / Robin Klengel, Leonhard Müllner, Австрія / Austria, 2018, 16'
  • Відрізати тінь / Shadow Cut, Люсі Сюесс / Lucy Suess, Нова Зеландія / New Zealand, 2018, 14'
  • Подруги / Girlfriends, Марі Давіньон / Marie Davignon, Канада / Canada, 2018, 19'
  • Дорога до неї / Road to Her, Чо Джихун / Cho Jee-hoon, Південна Корея / Republic of Korea, 2018, 30'
  • Люсія на роздоріжжі / Lucia in Limbo, Валентіна Морель / Valentina Maurel, Бельгія, Франція / Belgium, France, 2019, 20'
  • Кругообіг / Circuit, Делія Гесс / Delia Hess, Швейцарія / Switzerland, 2018, 8'
  • Лауретта / Lauretta, Мате Браунер / Brauner Máté, Угорщина / Hungary, 2018, 19'
  • Літо і все інше / The Summer and All the Rest, Свен Брессер / Sven Bresser, Нідерланди / Netherlands, 2018, 18'
  • 023_ҐРЕТА_С / 023_GRETA_S, Анніка Бірґель / Annika Birgel, Німеччина / Germany, 2018, 12'
  • Холодна літня ніч / A Cold Summer Night, Яш Савант / Yash Sawant, Індія / India, 2018, 21'
  • Волелюбна Клод / Claude on the Run, Тома Бюїссон / Thomas Buisson, Франція / France, 2018, 18'
  • Вічність / Eternity, Анна Соболевська / Anna Sobolevska, Україна / Ukraine, 2018, 24'

                                                           

 НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС / NATIONAL COMPETITION

Короткометражні фільми / Short films

  • Йоргос і Поля / Giorgos and Polya, Поліна Мошенська, Україна, Греція / Ukraine, Greece
  • FOMO, Влад Красінський / Vlad Krasinskiy, Україна / Ukraine
  • Колір фасаду: синій / Facade Colour: Blue, Олексій Радинський / Oleksiy Radinsky, Україна / Ukraine, 2019
  • Понад Стіксом / Above the Styx, Марія Стоянова / Maria Stoianova, Україна / Ukraine
  • Молодий, але це минеться / Young but it will pass, Настя Фещук / Nastya Feschuk, Україна / Ukraine
  • Знебарвлена / Deasturated, Марина Степанська / Marina Stepanska, Україна / Ukraine
  • ПЖ / Lifer, Ксенія Кравцова / Ksenya Kravtsova, Україна / Ukraine
  • Людина з фотоапаратом / Man with a Photo Camera, Віталій Кікоть / Vitalii Kikot, Україна / Ukraine,
  • Крокодил / Crocodile, Катерина Горностай / Kateryna Gornostai, Україна / Ukraine,
  • Психро / Psychro, Олександр Фразе-Фразенко / Oleksandr Fraze-Frazenko, Україна / Ukraine, 
  • Пуповина / The Cord, Олександр Бубнов / Oleksandr Bubnov, Україна / Ukraine
  • Кохання / Deep Love, Микита Лиськов / Mykyta Lyskov, Україна / Ukraine
  • Десь поряд. Історія однієї перерви / Somewhere Near. The Story of a School Break, Наталія Давиденко / Nataliya Davydenko,Україна / Ukraine,  2019
  • Син / The Son, Мар’яна Бурима / Maryana Buryma, Україна / Ukraine, 2018
  • Звірі / Beasts, Роман Волосевич / Roman Volosevich, Україна / Ukraine, 2018
  • Петрівка-реквієм / petrivka-requiem, Катерина Возниця / Kate Voznytsya, Україна / Ukraine, 2019
  • Тяжіння / Gravity, Денис Галушко / Denys Halushko, Україна / Ukraine, 2018
  • Вічність / Eternity, Анна Соболевська / Anna Sobolevska, Україна / Ukraine, 2018
  • Анна / Anna, Декель Беренсон / Dekel Berenson, Україна, Ізраїль, Велика Британія / Ukraine, Israel, UK, 2019
  • В радості, і тільки в радості / In Joy, Марина Рощина / Marina Roshchyna, Україна / Ukraine, 2018
  • Döner, Денис Сполітак / Denys Spolitak, Україна / Ukraine, 2018
  • Mia Donna, Павло Остріков / Pavlo Ostrikov, Україна / Ukraine, 2018
  • Марґо / Margot, Анжеліка Устименко / Anzhelika Ustymenko, Україна / Ukraine, 2018
  • Нормальна / The Normal, Діана Горбань / Diana Horban, Україна / Ukraine, 2018

 

НАШІ ПАРТНЕРИ:

Державне агентство України з питань кіно;

Київська міська державна адміністрація;

Lanet.TV — офіційний технічний партнер;

ICTV, Новий канал, СТБ — офіційні медіапартнери кінофестивалю;

Радіо Relax — офіційний радіопартнер фестивалю;

«Лото-Забава» — офіційний партнер, спонсор Гран-прі кінофестивалю;

Міжнародні авіалінії України — офіційний авіаперевізник кінофестивалю;

Aloft готель фестивалю;

Ювелірний дім Kimberli — офіційний партнер нагородження;

Stella Artois — офіційний партнер кінофестивалю;

Sorbonne Restaurant — офіційний ресторан кінофестивалю;

B&H Film Distribution Company — офіційний партнер кінофестивалю;

Моршинська — офіційний партнер кінофестивалю;

Дім освіти та культури «Майстер Клас» — офіційний партнер кінофестивалю;

Культурний центр «Кінотеатр "Київ"»;

Люди слова — медіа-партнер

МЕДІА-ПАРТНЕРИ

Фокус - друкований партнер фестивалю;

Український тиждень;

The Village;

What’s on

Хорошее кино — kinowar.com  

Kino-teatr.ua;

Детектор медіа;

Don’t take fake

#Букви

Cookies

Наш веб-сайт використовує cookies для того, щоб зробити перегляд сайту кращим для Вас. Користуючись нашим сайтом Ви погоджуетесь на використання cookies.

Прийняти