logo
logo
logo

47' Kyiv

International

Film Festival

27 May     03 June

2018

Molodist 47
Загальний розклад
International Competition
National Competition
Sunny Bunny
Teen Screen
Non competitive
Talents Workshop
27 05 2018
28 05 2018
29 05 2018
30 05 2018
31 05 2018
01 06 2018
02 06 2018
03 06 2018
Назва Програма Місце Сеанси
Посиніти з розуму Special Events Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Свавілля: Остання глава Special Events Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Фантастична жінка Festival of Festivals Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:00
Гарного дня Special Events Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 19:15
Обличчя/Рило The Opening Поштова площа 20:30
Обличчя/Рило The Opening Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 21:30
Обличчя/Рило The Opening Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 21:30
Нічні мисливці Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 17:00
Назва Програма Місце Сеанси
Сумне Різдво Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Озеро Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
chapters on youth Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Айсберги Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
У Кропсдамі всі щасливі Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Великий китайський мур Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Брижі Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Туман Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Дев’ять вузлів Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Поль тут Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Тісні зв’язки Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Обличчям до Мекки Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Мить Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Ліс відголосків Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Моя черга Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
A Fábrica de Nada Festival of Festivals Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 14:15
Фортуната Focus Italia Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Дім Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 17:00
Бурхливе тепер Special Events Поштова площа 18:15
У Сирії Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 19:00
Остання подорож Леандра Special Events Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 19:15
Зачарований Неаполь Focus Italia Кінотеатр «Україна»/ Червоний зал 19:30
Вестсайдська історія Century Поштова площа 20:45
Відпустка Scandinavian Panorama Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 21:00
Лаклакі FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 21:30
Мить в очереті Scandinavian Panorama Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 21:30
Місяць Юпітера Festival of Festivals Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 21:30
Обскуро барроко Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 17:30
На колесах Teen Screen Поштова площа 15:30
Назва Програма Місце Сеанси
Андро Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Купчаста хмара Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Long Bueno Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Усе, що лишилося Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Тісні зв’язки Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Обличчям до Мекки Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Мить Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Ліс відголосків Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Моя черга Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Великий китайський мур Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Брижі Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Туман Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Дев’ять вузлів Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Поль тут Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Шкіра Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Дівчатка Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Ая Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Друга куля Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Перемотай уперед Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Сумне Різдво Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:00
Озеро Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:00
chapters on youth Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:00
Айсберги Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:00
У Кропсдамі всі щасливі Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:00
Камалока Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Маленькі ручки Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Дідусь-морж Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Блискуча нагла смерть Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Залежні Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Зачарований Неаполь Focus Italia Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 14:15
20/20 Безлюдна країна FORMA Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 16:30
Стрікер Special Events Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 17:00
Осіння соната Century Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 18:45
Вина Scandinavian Panorama Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 19:00
Дармоїди Focus Italia Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 19:30
[Не] торкайся Special Events Кінотеатр «Україна»/ Червоний зал 20:00
Шалений Макс: Дорога гніву Special Events Поштова площа 20:45
Зелено-біло-зелений FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
3 дні в Кібероні Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 21:00
Дикі хлопці FORMA 21:30
Фантастична жінка Festival of Festivals Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 21:30
Том із Фінляндії Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 21:15
Супер-Модо Teen Screen Поштова площа 15:30
Назва Програма Місце Сеанси
Ворони Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Камалока Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 12:00
Маленькі ручки Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 12:00
Дідусь-морж Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 12:00
Блискуча нагла смерть Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 12:00
Залежні Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 12:00
Шкіра Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Дівчатка Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Ая Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Друга куля Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Перемотай уперед Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Андро Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Купчаста хмара Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Long Bueno Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Усе, що лишилося Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Мандрівник Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Ретабло Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Вівчарі Ukrainian premieres 12:00
Ukrainian premieres 12:00
Дармоїди Focus Italia Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 12:00
Остання подорож Леандра Special Events Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Лиса Гора Ukrainian premieres Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 16:30
Я – нескінченна як космос Focus Italia Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 8 17:00
Пан Ніхто Ukrainian premieres 18:00
9 пальців Festival of Festivals Поштова площа 18:15
Земля просвітлених Special Events Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 18:45
20/20 Безлюдна країна FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
3 дні в Кібероні Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 8 19:00
Фортуната Focus Italia Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 19:30
Місяць Юпітера Festival of Festivals Поштова площа 20:45
Під деревом Scandinavian Panorama Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 8 21:00
Шалений Макс: Дорога гніву Special Events Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 21:30
Нічна зміна Special Events 21:30
Посиніти з розуму Special Events Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 21:30
Обскуро барроко Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 14:15
Кондитер Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 21:15
Дитячий квиток Teen Screen Поштова площа 15:30
Назва Програма Місце Сеанси
Страшна мати Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Ретабло Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 12:00
Мандрівник Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 14:00
Ворони Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 16:00
Опіка Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Святий Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Що якщо National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Гойдалки National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Ніч з Наталею National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
dendro dreams National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Сильні духом National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Маніяк National Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 18:15
Щасливі роки National Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 18:15
Державна установа National Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 18:15
Київська історія National Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 18:15
Слово National Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 18:15
Мить National Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 18:15
Вівчарі Ukrainian premieres 12:00
Ukrainian premieres 12:00
Дім Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 17:00
Стрікер Special Events Поштова площа 18:15
NO-ONE Ukrainian premieres Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 19:00
Аматори Scandinavian Panorama Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 19:00
Дика банда Century Поштова площа 20:45
Пані Гайд Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 21:00
Між ідентичностями Emerging Artists 21:30
Щасливчик Emerging Artists 21:30
Куряча сліпота Emerging Artists 21:30
Концерт на замовлення Emerging Artists 21:30
Моя млнк ЯТК Emerging Artists 21:30
Плато Emerging Artists 21:30
Блискуче покриття Emerging Artists 21:30
Дещо про тишу Emerging Artists 21:30
Клинохвіст FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 21:30
Концерт на замовлення FORMA 21:45
Між ідентичностями FORMA 21:45
Блискуче покриття FORMA 21:45
Дещо про тишу FORMA 21:45
Плато FORMA 21:45
Щасливчик FORMA 21:45
Моя млнк ЯТК FORMA 21:45
Куряча сліпота FORMA 21:45
Прихований колір речей Focus Italia Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 22:00
Гра Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Одрі Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Перець Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Привіт, це мама Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Басейн Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Ірис Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Солодкий біль Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Мені подобаються дівчата Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Судома Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Золотий Тунець – Монреальські сесії Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Виття вовкулаки Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Перевиховання Кемерон Пост Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 21:15
Переполох на Зеленому Пагорбі Teen Screen Поштова площа 15:30
Назва Програма Місце Сеанси
Зимові брати Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Опіка Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 12:00
Святий Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 14:00
Страшна мати Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 16:00
Спадкоємиці Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Антена Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Інтербачення-Львів National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Поза Зоною National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Урок риболовлі National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
The Nails National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Сказки. Неопубл. National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Що якщо National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Гойдалки National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Ніч з Наталею National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
dendro dreams National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Сильні духом National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Маніяк National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Щасливі роки National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Державна установа National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Київська історія National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Слово National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Мить National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Вівчарі Ukrainian premieres 12:00
Ukrainian premieres 12:00
Дика миша Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 17:00
Аматори Scandinavian Panorama Поштова площа 18:15
Під деревом Scandinavian Panorama Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 19:00
Гладенька шкіра Festival of Festivals Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 19:00
Зелений туман Special Events Поштова площа 20:45
Між ідентичностями Emerging Artists Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Щасливчик Emerging Artists Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Куряча сліпота Emerging Artists Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Концерт на замовлення Emerging Artists Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Моя млнк ЯТК Emerging Artists Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Плато Emerging Artists Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Блискуче покриття Emerging Artists Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Дещо про тишу Emerging Artists Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Концерт на замовлення FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Між ідентичностями FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Блискуче покриття FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Дещо про тишу FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Плато FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Щасливчик FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Моя млнк ЯТК FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Куряча сліпота FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Відпустка Scandinavian Panorama Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 21:00
Дикі хлопці FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 21:30
Ніжність Focus Italia Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 21:30
Етап Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Поповнення в сім’ї Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Ахерон Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Нічого не клеїться Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Фотки Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Гірська хвороба Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Мандрівний летун Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Барбет Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Післямова Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Клептомама Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Диявольські хащі: Три Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Пан Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Подорож на Місяць Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Свята Марія Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Кишенькові гроші Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Поверх Ікс Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
О брате Восьминоже Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Абсент Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Марвін, або Чудове виховання Competition Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 19:30
Дні милосердя Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 21:45
Мисливці на відьом Teen Screen Поштова площа 15:30
Назва Програма Місце Сеанси
Вантаж Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Спадкоємиці Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 12:00
Антена Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 14:00
Зимові брати Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 16:00
Тиха ніч Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Я не відьма Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Анахата National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Новий рік у сімейному колі National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Штангіст National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Ворони летіли National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Камалока National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Мілена National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Інтербачення-Львів National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Поза Зоною National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Урок риболовлі National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
The Nails National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Сказки. Неопубл. National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Анахата National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Новий рік у сімейному колі National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Штангіст National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Ворони летіли National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Камалока National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Мілена National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Вівчарі Ukrainian premieres 12:00
Ukrainian premieres 12:00
Пані Гайд Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 17:00
Дика миша Festival of Festivals Поштова площа 18:15
Час із користю FORMA Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 19:00
Кому жити добре FORMA Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 19:15
Кішка-Попелюшка Focus Italia Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 19:30
Свавілля: Остання глава Special Events Поштова площа 20:45
Зелено-біло-зелений FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Мить в очереті Scandinavian Panorama Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 21:00
Гарного дня Special Events Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 21:30
Зелений туман Special Events Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 22:00
Мала Джафна French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Мій син, Людина French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Над Уаґою дощить French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Малий French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
У мені French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
І надалі йтимемо French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Diquà Dai Monti: з цього боку гір French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Обдерти як липку French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Inside the Wardrobe French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Змарнований простір French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Після перевалу Іспеґі French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Пуста кімната French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Ті, що горять French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Жорстка фарба Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 21:15
За блакитними дверима Teen Screen Поштова площа 15:30
Назва Програма Місце Сеанси
Я не відьма Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 11:00
Тиха ніч Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 13:00
Вантаж Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 15:00
Вівчарі Ukrainian premieres 12:00
Ukrainian premieres 12:00
Прихований колір речей Focus Italia Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 12:00
Нічна зміна Special Events Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 14:30
Ніжність Focus Italia Кінотеатр «Київ»/ Синематека 17:00
Гладенька шкіра Festival of Festivals Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 17:00
У Сирії Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 17:00
Вина Scandinavian Panorama Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 19:00
Трансґей Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Гра Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Одрі Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Перець Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Привіт, це мама Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Басейн Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Ірис Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Солодкий біль Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Мені подобаються дівчата Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Судома Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Золотий Тунець – Монреальські сесії Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Виття вовкулаки Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Марвін, або Чудове виховання Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 19:15
Перевиховання Кемерон Пост Competition Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 21:00
28 05 2018
29 05 2018
30 05 2018
31 05 2018
01 06 2018
02 06 2018
03 06 2018
Назва Програма Місце Сеанси
Сумне Різдво Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Озеро Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
chapters on youth Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Айсберги Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
У Кропсдамі всі щасливі Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Великий китайський мур Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Брижі Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Туман Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Дев’ять вузлів Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Поль тут Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Тісні зв’язки Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Обличчям до Мекки Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Мить Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Ліс відголосків Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Моя черга Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Назва Програма Місце Сеанси
Андро Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Купчаста хмара Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Long Bueno Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Усе, що лишилося Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Тісні зв’язки Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Обличчям до Мекки Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Мить Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Ліс відголосків Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Моя черга Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Великий китайський мур Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Брижі Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Туман Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Дев’ять вузлів Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Поль тут Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Шкіра Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Дівчатка Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Ая Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Друга куля Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Перемотай уперед Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Сумне Різдво Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:00
Озеро Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:00
chapters on youth Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:00
Айсберги Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:00
У Кропсдамі всі щасливі Student competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:00
Камалока Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Маленькі ручки Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Дідусь-морж Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Блискуча нагла смерть Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Залежні Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Назва Програма Місце Сеанси
Ворони Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Камалока Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 12:00
Маленькі ручки Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 12:00
Дідусь-морж Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 12:00
Блискуча нагла смерть Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 12:00
Залежні Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 12:00
Шкіра Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Дівчатка Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Ая Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Друга куля Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Перемотай уперед Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 14:00
Андро Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Купчаста хмара Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Long Bueno Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Усе, що лишилося Shorts competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Мандрівник Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Ретабло Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Назва Програма Місце Сеанси
Страшна мати Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Ретабло Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 12:00
Мандрівник Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 14:00
Ворони Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 16:00
Опіка Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Святий Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Назва Програма Місце Сеанси
Зимові брати Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Опіка Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 12:00
Святий Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 14:00
Страшна мати Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 16:00
Спадкоємиці Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Антена Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Назва Програма Місце Сеанси
Вантаж Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 12:00
Спадкоємиці Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 12:00
Антена Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 14:00
Зимові брати Full length Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 16:00
Тиха ніч Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Я не відьма Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:30
Назва Програма Місце Сеанси
Я не відьма Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 11:00
Тиха ніч Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 13:00
Вантаж Full length Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 15:00
31 05 2018
01 06 2018
02 06 2018
Назва Програма Місце Сеанси
Що якщо National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Гойдалки National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Ніч з Наталею National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
dendro dreams National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Сильні духом National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Маніяк National Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 18:15
Щасливі роки National Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 18:15
Державна установа National Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 18:15
Київська історія National Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 18:15
Слово National Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 18:15
Мить National Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 18:15
Назва Програма Місце Сеанси
Інтербачення-Львів National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Поза Зоною National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Урок риболовлі National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
The Nails National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Сказки. Неопубл. National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Що якщо National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Гойдалки National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Ніч з Наталею National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
dendro dreams National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Сильні духом National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Маніяк National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Щасливі роки National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Державна установа National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Київська історія National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Слово National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Мить National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Назва Програма Місце Сеанси
Анахата National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Новий рік у сімейному колі National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Штангіст National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Ворони летіли National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Камалока National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Мілена National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Інтербачення-Львів National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Поза Зоною National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Урок риболовлі National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
The Nails National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Сказки. Неопубл. National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 16:00
Анахата National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Новий рік у сімейному колі National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Штангіст National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Ворони летіли National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Камалока National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
Мілена National Competition Кінотеатр «Київ»/ Синематека 18:30
27 05 2018
28 05 2018
29 05 2018
30 05 2018
31 05 2018
01 06 2018
02 06 2018
03 06 2018
Назва Програма Місце Сеанси
Нічні мисливці Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 17:00
Назва Програма Місце Сеанси
Обскуро барроко Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 17:30
Назва Програма Місце Сеанси
Том із Фінляндії Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 21:15
Назва Програма Місце Сеанси
Обскуро барроко Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 14:15
Кондитер Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 21:15
Назва Програма Місце Сеанси
Гра Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Одрі Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Перець Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Привіт, це мама Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Басейн Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Ірис Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Солодкий біль Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Мені подобаються дівчата Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Судома Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Золотий Тунець – Монреальські сесії Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Виття вовкулаки Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Перевиховання Кемерон Пост Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 21:15
Назва Програма Місце Сеанси
Марвін, або Чудове виховання Competition Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 19:30
Дні милосердя Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 21:45
Назва Програма Місце Сеанси
Жорстка фарба Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 21:15
Назва Програма Місце Сеанси
Трансґей Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Гра Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Одрі Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Перець Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Привіт, це мама Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Басейн Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Ірис Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Солодкий біль Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Мені подобаються дівчата Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Судома Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Золотий Тунець – Монреальські сесії Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Виття вовкулаки Non-competitive Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
Марвін, або Чудове виховання Competition Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 19:15
Перевиховання Кемерон Пост Competition Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 21:00
28 05 2018
29 05 2018
30 05 2018
31 05 2018
01 06 2018
02 06 2018
Назва Програма Місце Сеанси
На колесах Teen Screen Поштова площа 15:30
Назва Програма Місце Сеанси
Супер-Модо Teen Screen Поштова площа 15:30
Назва Програма Місце Сеанси
Дитячий квиток Teen Screen Поштова площа 15:30
Назва Програма Місце Сеанси
Переполох на Зеленому Пагорбі Teen Screen Поштова площа 15:30
Назва Програма Місце Сеанси
Мисливці на відьом Teen Screen Поштова площа 15:30
Назва Програма Місце Сеанси
За блакитними дверима Teen Screen Поштова площа 15:30
27 05 2018
28 05 2018
29 05 2018
30 05 2018
31 05 2018
01 06 2018
02 06 2018
03 06 2018
Назва Програма Місце Сеанси
Посиніти з розуму Special Events Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Свавілля: Остання глава Special Events Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 17:00
Фантастична жінка Festival of Festivals Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 19:00
Гарного дня Special Events Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 19:15
Обличчя/Рило The Opening Поштова площа 20:30
Обличчя/Рило The Opening Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 21:30
Обличчя/Рило The Opening Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 21:30
Назва Програма Місце Сеанси
A Fábrica de Nada Festival of Festivals Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 14:15
Фортуната Focus Italia Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Дім Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 17:00
Бурхливе тепер Special Events Поштова площа 18:15
У Сирії Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 19:00
Остання подорож Леандра Special Events Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 19:15
Зачарований Неаполь Focus Italia Кінотеатр «Україна»/ Червоний зал 19:30
Вестсайдська історія Century Поштова площа 20:45
Відпустка Scandinavian Panorama Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 21:00
Лаклакі FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 21:30
Мить в очереті Scandinavian Panorama Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 21:30
Місяць Юпітера Festival of Festivals Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 21:30
Назва Програма Місце Сеанси
Зачарований Неаполь Focus Italia Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 14:15
20/20 Безлюдна країна FORMA Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 16:30
Стрікер Special Events Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 17:00
Осіння соната Century Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 18:45
Вина Scandinavian Panorama Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 19:00
Дармоїди Focus Italia Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 19:30
[Не] торкайся Special Events Кінотеатр «Україна»/ Червоний зал 20:00
Шалений Макс: Дорога гніву Special Events Поштова площа 20:45
Зелено-біло-зелений FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
3 дні в Кібероні Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 21:00
Дикі хлопці FORMA 21:30
Фантастична жінка Festival of Festivals Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 21:30
Назва Програма Місце Сеанси
Вівчарі Ukrainian premieres 12:00
Ukrainian premieres 12:00
Дармоїди Focus Italia Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 12:00
Остання подорож Леандра Special Events Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 14:30
Лиса Гора Ukrainian premieres Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 16:30
Я – нескінченна як космос Focus Italia Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 8 17:00
Пан Ніхто Ukrainian premieres 18:00
9 пальців Festival of Festivals Поштова площа 18:15
Земля просвітлених Special Events Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 18:45
20/20 Безлюдна країна FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 19:00
3 дні в Кібероні Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 8 19:00
Фортуната Focus Italia Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 19:30
Місяць Юпітера Festival of Festivals Поштова площа 20:45
Під деревом Scandinavian Panorama Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 8 21:00
Шалений Макс: Дорога гніву Special Events Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 21:30
Нічна зміна Special Events 21:30
Посиніти з розуму Special Events Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 21:30
Назва Програма Місце Сеанси
Вівчарі Ukrainian premieres 12:00
Ukrainian premieres 12:00
Дім Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 17:00
Стрікер Special Events Поштова площа 18:15
NO-ONE Ukrainian premieres Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 19:00
Аматори Scandinavian Panorama Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 19:00
Дика банда Century Поштова площа 20:45
Пані Гайд Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 21:00
Між ідентичностями Emerging Artists 21:30
Щасливчик Emerging Artists 21:30
Куряча сліпота Emerging Artists 21:30
Концерт на замовлення Emerging Artists 21:30
Моя млнк ЯТК Emerging Artists 21:30
Плато Emerging Artists 21:30
Блискуче покриття Emerging Artists 21:30
Дещо про тишу Emerging Artists 21:30
Клинохвіст FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 21:30
Концерт на замовлення FORMA 21:45
Між ідентичностями FORMA 21:45
Блискуче покриття FORMA 21:45
Дещо про тишу FORMA 21:45
Плато FORMA 21:45
Щасливчик FORMA 21:45
Моя млнк ЯТК FORMA 21:45
Куряча сліпота FORMA 21:45
Прихований колір речей Focus Italia Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 22:00
Назва Програма Місце Сеанси
Вівчарі Ukrainian premieres 12:00
Ukrainian premieres 12:00
Дика миша Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 17:00
Аматори Scandinavian Panorama Поштова площа 18:15
Під деревом Scandinavian Panorama Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 19:00
Гладенька шкіра Festival of Festivals Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 19:00
Зелений туман Special Events Поштова площа 20:45
Між ідентичностями Emerging Artists Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Щасливчик Emerging Artists Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Куряча сліпота Emerging Artists Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Концерт на замовлення Emerging Artists Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Моя млнк ЯТК Emerging Artists Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Плато Emerging Artists Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Блискуче покриття Emerging Artists Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Дещо про тишу Emerging Artists Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Концерт на замовлення FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Між ідентичностями FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Блискуче покриття FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Дещо про тишу FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Плато FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Щасливчик FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Моя млнк ЯТК FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Куряча сліпота FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Відпустка Scandinavian Panorama Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 21:00
Дикі хлопці FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 21:30
Ніжність Focus Italia Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 21:30
Етап Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Поповнення в сім’ї Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Ахерон Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Нічого не клеїться Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Фотки Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Гірська хвороба Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Мандрівний летун Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Барбет Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Післямова Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Клептомама Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Диявольські хащі: Три Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Пан Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Подорож на Місяць Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Свята Марія Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Кишенькові гроші Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Поверх Ікс Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
О брате Восьминоже Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Абсент Germany Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Назва Програма Місце Сеанси
Вівчарі Ukrainian premieres 12:00
Ukrainian premieres 12:00
Пані Гайд Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 17:00
Дика миша Festival of Festivals Поштова площа 18:15
Час із користю FORMA Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 19:00
Кому жити добре FORMA Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 19:15
Кішка-Попелюшка Focus Italia Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 19:30
Свавілля: Остання глава Special Events Поштова площа 20:45
Зелено-біло-зелений FORMA Кінотеатр «Київ»/ Синематека 21:00
Мить в очереті Scandinavian Panorama Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 21:00
Гарного дня Special Events Кінотеатр «Україна»/ Синій зал 21:30
Зелений туман Special Events Кінотеатр «Київ»/ Синій зал 22:00
Мала Джафна French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Мій син, Людина French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Над Уаґою дощить French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Малий French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
У мені French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
І надалі йтимемо French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Diquà Dai Monti: з цього боку гір French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Обдерти як липку French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Inside the Wardrobe French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Змарнований простір French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Після перевалу Іспеґі French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Пуста кімната French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Ті, що горять French Shorts Night Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 23:45
Назва Програма Місце Сеанси
Вівчарі Ukrainian premieres 12:00
Ukrainian premieres 12:00
Прихований колір речей Focus Italia Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 12:00
Нічна зміна Special Events Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 14:30
Ніжність Focus Italia Кінотеатр «Київ»/ Синематека 17:00
Гладенька шкіра Festival of Festivals Кінотеатр «Київ»/ Червоний зал 17:00
У Сирії Festival of Festivals Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 17:00
Вина Scandinavian Panorama Кінотеатр «Сінема Сіті»/ Зал 7 19:00
28 05 2018
29 05 2018
30 05 2018
31 05 2018
01 06 2018
02 06 2018
Назва Місце Сеанси
Фінансові можливості Українського культурного фонду для кінематографістів Дім освіти та культури «Майстер Клас» 14:00
Олексій Смоляр "Другий режисер vs 1st AD.Український vs міжнародний досвід" Дім освіти та культури «Майстер Клас» 19:00
Назва Місце Сеанси
Евангелія Краніоті "Між візуальним мистецтвом і кіновиробництвом" Дім освіти та культури «Майстер Клас» 10:00
Ізабелла Екльоф "Як зробити мистецтво зі свого життя?" Дім освіти та культури «Майстер Клас» 12:00
Франко Еко "Нові саундтреки для нових горизонтів. Кіно у майбутньому" Дім освіти та культури «Майстер Клас» 14:00
Юрій Прилипко, Євген Санніков "Технології та креатив" Дім освіти та культури «Майстер Клас» 19:00
Назва Місце Сеанси
Олена Прилипко "Кастінг або ми Вам перетелефонуємо" Дім освіти та культури «Майстер Клас» 10:00
Юрій Мінзянов "Перший фільм: чи легко бути молодим?" Дім освіти та культури «Майстер Клас» 12:00
Пітер-Ян де Пю, Міладін Богетич (МКЧХ) "Відображаючи конфлікт: створення фільмів та війна" Дім освіти та культури «Майстер Клас» 14:00
"Кіномова" Ярослав Пілунський Дім освіти та культури «Майстер Клас» 19:00
Назва Місце Сеанси
Курбан Кассам "Мистецтво інтерактивного сторітелінгу" Дім освіти та культури «Майстер Клас» 10:00
Майстер-клас «360 °: Як створити сферичне фото і відео» Дім освіти та культури «Майстер Клас» 12:00
Круглий стіл "Українське кіно в українських кінотеатрах: проблеми та успіхи" Дім освіти та культури «Майстер Клас» 14:00
Назва Місце Сеанси
"Особливості участі для кінематографістів України" від програми "Креативна Європа" Дім освіти та культури «Майстер Клас» 10:00
Майстер-клас "Системи стабілізації для фото і відеокамер. Як покращити якість відео?" Дім освіти та культури «Майстер Клас» 12:00
Клаудія Ландсберґер "Супервайзинг кінопроекту" Дім освіти та культури «Майстер Клас» 14:00
Любов Крохмальна "Виведення кінопроекту на міжнародний ринок" Дім освіти та культури «Майстер Клас» 19:00
Програма показів
Новини

РОЗКЛАД BOAT MEETING

26.05.2018
Boat Meeting починається о 11:00 28 травня в кінозалі «Синематека» кінотеатру «Київ». Це відбір кінопроектів з усього світу, після чого продюсер обраного проекту представляє його на пітчингу. Робоча мова заходу - англійська. ПРЕДСТАВЛЕНІ ПРОЕКТИ Рокада (Road Movie, Україна, 90') Енді Іва. Продюсер: Володимир Філіппов. Яків (Драма, Історія, Виживання, Україна, 120') Вікторії Трофіменко. Прод

27 травня о 18:00 на Поштовій площі розпочнеться урочиста церемонія відкриття 47-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість»!

25.05.2018
27 травня о 18:00 на Поштовій площі розпочнеться урочиста церемонія відкриття 47-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість»! І ми раді оголосити імена ведучих святкового вечора! Ними стануть: — Антоніна Ноябрьова, режисерка та сценаристка, володарка «Скіфського оленя» за найкращий фільм Національного конкурсу нашого кінофестивалю («День Незалежності», 2012). — Вячеслав Довженко, а

Повний розклад та програма 47-ї «Молодості» для завантаження

25.05.2018
Друзі! Ми хочемо допомогти вам зорієнтуватись серед різноманіття фільмів та програм фестивалю! Тепер ви можете не лише ознайомитись з розкладом  47-ї «Молодості»  на нашому сайті, але й зберегти його для себе. Завантажуйте файл rozklad  та знайомтесь із нашим розкладом та програмою!

На «Молодості» покажуть «Осінню сонату» Інґмара Берґмана

23.05.2018
У 2018-му світ відзначає століття із дня народження Інґмара Берґмана (1918–2007).  Він, безсумнівно, є одним із найвідоміших шведів. Берґмана зараховано до кращих режисерів авторського кіно у світі. Берґман зняв понад 50-ти художніх і документальних фільмів для кіно та телебачення, зокрема був автором сценарію до більшості з них. Один із його найвідоміших фільмів — «Осіння соната» (1978) буде пок

47-й фестиваль «Молодість» оголошує склад журі Міжнародного конкурсу.

22.05.2018
Цього року переможця Міжнародного конкурсу серед повнометражних фільмів визначатимуть: Клаудія Ландсберґер – Голова журі Продюсерка Нідерланди Клаудія Ландсберґер працює креативним продюсером сценаріїв та консультантом із розвитку проектів у власній компанії BaseWorx For Film. Також працює програмною консультанткою для різних міжнародних кінофестивалів, входить д

Дрони над Поштовою площею: показ блоку «DRONE MEDIA AWARDS»

22.05.2018
29 травня на Поштовій площі столиці  о 18:00  відбудеться дебютний показ блоку «DRONE  MEDIA AWARDS» від «:DRONEVAR» в межах кінофестивалю «Молодість».  Безпілотник і портативні камери вже чотири роки є частиною історичної пам'яті країни. Від Майдану гідності до АТО, від мрій до віри – новітня машина бачення є повсякденним партнером і лакмусовим папірцем, що створює візуальні підтвердження незвор
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ

Індустріальна секція

Партнери

Медіа партнери

Програмні партнери

Прес-центр